Profil Katalóg produktov Výhody Výroba Referencie

Kvalita výroby

Kvalita je pre spoločnosť Vojtech okná – dvere veľmi dôležitý pojem. Kvalita použitých materiálov, kvalita povrchovej úpravy a kvalita vykonaných výrobných a montážnych postupov nie je len otázkou kvality výrobku, ale aj životnosti stavby a tiež otázkou ekológie. Všetky aspekty kvality výroby zabezpečujú kvalitu výrobku, ktorá zaručuje kvalitu stavby.
O spoločnosti Kvalita výrobyOkná a dvere – eko-nomicky, eko-logicky KontaktAkcieNákup inovatívnych technológiíNovinky
Preto sú drevené okná a dvere od spoločnosti Vojtech okná - dvere vyrábané s využitím najmodernejšej výrobnej techniky a technológie, ktoré sú neustále inovované.

Drevené okná a dvere od spoločnosti Vojtech okná - dvere a ich kvalita sa vyznačujú nasledovnými vlastnosťami:
  • Prírodný produkt – štýlové okná a dvere z dreva od spoločnosti Vojtech okná - dvere predstavujú prírodný produkt.

  • Zdravotne nezávadné – drevené okná a dvere neuvoľňujú v porovnaní s výrobkami z drevotriesky formaldehyd, ktorý spôsobuje alergické reakcie.
  • Trvanlivé a odolné - drevené okná a dvere vo vhodnom prostredí a pri správnej starostlivosti vydržia aj tri ľudské generácie. Okrem toho, keďže drevo neustále pracuje, časom získava nenapodobiteľnú patinu, čo mu dodáva jedinečnosť.

  • Estetické - masívne drevo, z ktorého sú vyrobené okná a dvere od spoločnosti Vojtech okná – dvere je hutnejšie a má svojskú štruktúru, ktorú sa snažíme podčiarknuť využitím prírodných foriem povrchovej úpravy.

  • Vysoký štandard – štýlové drevené okná a dvere od spoločnosti Vojtech okná - dvere si zachovávajú vysoký štandard vďaka svojej jednoduchosti tvarov, decentnosti a elegancii masívneho dreva.
Drevené okná a dvere od spoločnosti Vojtech okná - dvere sú vhodné do rodinných domov, nemocníc, penziónov, hotelov, rôznych administratívnych budov, škôl a školských zariadení a iných stavieb.
Neváhajte a kontaktujte nás
0915 555 333
0905 665 438
obchod@vojtech.sk
okna@vojtech.sk
Firma VOJTECH okná-dvere je na trhu už vyše 11 rokov a zaoberá sa výrobou eurookien, ext. dverí, int. dverí, zimných záhrad a iných doplnkov. Nájdete nás v Horovciach areál PD.
Created by © 2011 - 2023 Polygrafia Gutenberg s.r.o.
All rights reserved.