Profil Katalóg produktov Výhody Výroba Referencie

Drevené okná – eurookná

vyrába spoločnosť Vojtech okná – dvere využitím materiálu eurohranol. Eurohranol je lamelové drevo, ktoré sa skladá z 3 vrstiev lamiel. Takto spracované drevo pre drevené okná – eurookná má vyššiu pevnosť a odolnosť voči vlhkosti a teplu, čo zvyšuje jeho úžitkovú hodnotu.
Drevené okná – eurooknáDrevohliníkové oknáExteriérové – vchodové dvereInteriérové dvereZimné záhradyDoplnkyTechnické parametre
O drevených oknáchDrevené Eurookná 68 ŠTANDARDDrevené okná – Eurookná EURO 88 TERMOEurookná PSK. portál - sklopno posuvnéEurookná HS. portál - posuvnéEurookná PS. portál - skladacieEurookná atypické

Drevené Eurookná 68 ŠTANDARD

Okenný profil Eurookno 68 ŠTANDARD je najpoužívanejšie okno vhodné do novostavieb a rekonštrukcií domov a bytov. Zasklenie Eurookna 68 ŠTANDARD izolačným dvojsklom ponúka kombináciu tepelno-izolačných, bezpečnostných, zvukovo-izolačných a ornamentných vlastností v jednom okne. Použitím profilu ŠTANDARD 682 sa dosahujú najvyššie solárne zisky zo slnečného žiarenia. Eurookná EURO 68 ŠTANDARD Vám vyrobíme aj v dvojfarebnom prevedení – iná farba okna z vnútornej strany a iná z vonkajšej.

Drevené okná – Eurookná EURO 68 ŠTANDARD a ich technické parametre:

Materiál: drevo - smrek, smrek červený, borovica, dub, meranti
Konštrukčná hrúbka profilu: 68mm
Sklo: izolačné dvojsklo
Kovanie: GU, Sigenia
Farebné prevedenie: šŠiroká škála farebného prevedenia a odtieňov RAL
Energetická trieda: U skla – 1,1W/m2K U okna – 1,25W/m2K
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
Neváhajte a kontaktujte nás
0915 555 333
0905 665 438
obchod@vojtech.sk
okna@vojtech.sk
Firma VOJTECH okná-dvere je na trhu už vyše 11 rokov a zaoberá sa výrobou eurookien, ext. dverí, int. dverí, zimných záhrad a iných doplnkov. Nájdete nás v Horovciach areál PD.
Created by © 2011 - 2024 Polygrafia Gutenberg s.r.o.
All rights reserved.