Profil Katalóg produktov Výhody Výroba Referencie

Technické parametre

Drevené okno sa dá vyrobiť z rôznych materiálov. Od kvality vstupných surovín však závisí kvalita konečného výrobku. Preto spoločnosť Vojtech okná – dvere kladie veľký dôraz na kvalitu zvoleného materiálu, z ktorého vyrába drevené okná – eurookná ako aj ostatné produkty.
Drevené okná – eurooknáDrevohliníkové oknáExteriérové – vchodové dvereInteriérové dvereZimné záhradyDoplnkyTechnické parametre
EurohranolDrevinyIhličnaté drevinyListnaté drevinyPovrchová úprava

Eurohranol

Drevené okno sa dá vyrobiť z rôznych materiálov. Od kvality vstupných surovín však závisí kvalita konečného výrobku. Preto spoločnosť Vojtech okná – dvere kladie veľký dôraz na kvalitu zvoleného materiálu, z ktorého vyrába drevené okná – eurookná ako aj ostatné produkty. Na výrobu okien používa spoločnosť Vojtech okná – dvere lamelové drevo - eurohranol. Eurohranol pozostáva z troch vrstiev – lamiel, ktoré sú vzájomne zlepené. Vnútorná časť eurohranola je z menej kvalitného materiálu, vrchné lamely sú z dreva vyššej kvality.

Eurohranoly sa navzájom nadpájajú rozličnými typmi spojov, čo umožňuje zabezpečiť rôznu dĺžku eurohranolov.
  • Cink hranol - má vrchné lamely nadpájané.
  • Fix hranol - má vrchné lamely vyrobené z jedného kusu materiálu, teda vrchné lamely nadpájané nie sú.
Pri výbere surovín na výrobu eurohranola je potrebné zvoliť vhodné dreviny, aby mal eurohranol požadované vlastnosti. Aby bol eurohranol kvalitný, nemožno na jeho výrobu použiť všetky dreviny. Preto sa drevené okná z eurohranolov vyrábajú predovšetkým z ihličnatých drevín - smrek a borovica, červený smrek, alebo z listnatých drevín – dub, či exotické meranti.
Neváhajte a kontaktujte nás
0915 555 333
0905 665 438
obchod@vojtech.sk
okna@vojtech.sk
Firma VOJTECH okná-dvere je na trhu už vyše 11 rokov a zaoberá sa výrobou eurookien, ext. dverí, int. dverí, zimných záhrad a iných doplnkov. Nájdete nás v Horovciach areál PD.
Created by © 2011 - 2023 Polygrafia Gutenberg s.r.o.
All rights reserved.